AUTA s.r.o.
 • MÁTE NEHODU ?
 • MÁTE PORUCHU ?
 • VOLEJTE 722 778 999 24/7
Smluvní partner: allianz.png ceska_pojistovna.png cpp.png csob_pojistovna.png generali_pojistovna.png kooperativa.png uniqa.png wustenrot.png

Potřebuji náhradní vozidlo

ZAPŮJČENÍ NÁHRADNÍHO VOZU POŠKOZENÉMU Z DOPRAVNÍ NEHODY ZDARMA!

Pokud jste se stali účastníky dopravní nehody, kterou jste nezavinili, vznikl Vám tím nárok na zapůjčení náhradního vozu po dobu nutnou k opravě Vašeho vozu, popřípadě po dobu likvidace totální škody. Máte nárok na zapůjčení vozu stejné či obdobné třídy k Vašemu poškozenému vozu. Vaši pohledávku za zapůjčení náhradního vozu hradí stejně jako v případě opravy a odtahu pojišťovna viníka z jeho povinného ručení.

O bezplatné zapůjčení náhradního vozidla můžete žádat i v případě, že jste již sami pojistnou událost nahlásili na pojišťovně, nebo i v případě, kdy jste již zadali opravu svého poškozeného vozidla autoservisu.

Možná délka zapůjčení?

Délka zapůjčení náhradního vozu se odvíjí podle druhu vzniklého poškození a způsobu náhrady škody:
 • Oprava poškozeného vozidla v servisu - doba zapůjčení vozu nesmí zpravidla přesáhnout délku opravy poškozeného vozu. Délka opravy vozu musí však být adekvátní k rozsahu opravy.
 • Totální škoda - nárok na zapůjčení náhradního vozu vzniká poškozenému dnem vzniku pojistné události a zaniká dnem úhrady pojistného plnění od pojišťovny. Obvyklá doba v současnosti u pojišťoven je 21 dní.
 • Oprava rozpočtem - doba zapůjčení vozu nesmí zpravidla přesáhnout délku opravy poškozeného vozu. Délka opravy vozu musí však být adekvátní k rozsahu opravy. Poškozený je povinen na žádost pojišťovny umožnit prohlídku opraveného vozidla. Pokud vozidlo z rozpočtu neopravoval, nevzniká mu ani nárok na náhradní vůz a zápůjčku pak hradí ze svých zdrojů.
Výhody služeb zapůjčení Náhradního vozidla:
 1. Zapůjčení adekvátního náhradního vozidla nižší, střední, vyšší třídy, užitkových vozů i luxusních automobilů.
 2. Vozidla jsou pečlivě servisovány v našich Autrorizovaných Servisech Auta s.r.o. a vždy jsou předány v perfektním stavu, vyčištěné, umyté a s plnou palivovou nádrží.
 3. Součástí všech vozidel je povinná výbava,dálniční známka a zimní či letní pneu vždy dle ročního odobí.
 4. Vozidla jsou komplexně pojištěny s nízkou spoluúčastí.
 5. Možnost přistavení vozidla na Vámi určené místo (po dohodě).

Poškozeným po dopravní nehodě, kteří mají od nás zapůjčené náhradní vozidlo,neúčtujeme žádné kilometrovné, poškození neskládají žádné kauce či zálohy apod., vozidlo mají zapůjčené ZDARMA. Ostatním klientům ceny půjčovného rádi sdělíme písemně nebo telefonicky. Při dlouhodobém nájmu nebo při častějším zapůjčení vozidla poskytujeme velmi zajímavé slevy.


Pokud vás naše nabídka oslovila, volejte na NON STOP linku 722 778 999.

NÁHRADNÍ VOZIDLA

Nissan

Nissan Navara
Nissan Navara
Nissan Qashqai
Nissan Qashqai
Nissan Pulsar
Nissan Pulsar
Nissan Micra
Nissan Micra
Nissan Xtrail
Nissan Xtrail


Opel

Opel Astra H classic
Opel Astra H classic
Opel Astra J
Opel Astra J
Opel Corsa
Opel Corsa
Opel Astra K
Opel Astra K
Opel Mokka
Opel Mokka
Opel Zafira
Opel Zafira
Opel Meriva
Opel Meriva

Kia

Kia Venga
Kia Venga
Kia Cee'd SW
Kia Cee'd SW
Kia Optima
Kia Optima
Kia Sorento
Kia Sorento
Kia Soul
Kia Soul
Kia Picanto
Kia Picanto
Kia Sportage
Kia Sportage


Isuzu

Isuzu D-Max
Isuzu D-Max