AUTA s.r.o.
  • MÁTE NEHODU ?
  • MÁTE PORUCHU ?
  • VOLEJTE 722 778 999 24/7
Smluvní partner: allianz.png ceska_pojistovna.png cpp.png csob_pojistovna.png generali_pojistovna.png kooperativa.png uniqa.png wustenrot.png

O nás

Nehodové Centrum Region bylo založeno v roce 2009 ve spolupráci se společností Auta s.r.o. Příbram, za účelem komplexního řešení dopravních nehod a pojistných událostí. Jedná se o velice efektivní a moderní způsob pomoci všem účastníkům dopravních nehod s výrazným důrazem na uplatnění všech nároků, na které máte ze zákona právo.


Společnost Auta s.r.o. se stala za dlouholetý přínos v oboru komplexního řešení pojistných událostí, postupně smluvním partnerem všech významných Pojištoven. Tyto exkluzivní smlouvy přináší našim zákazníkům nové nadstandartní benefity. Naši zákazníci získávají kvalitní služby, profesionalitu a příjemné a ochotné jednání. Naše služby může využít každý, mezi naše klienty patří firmy, podnikatelé i běžní uživatelé vozidel.


Díky dlouholeté činnosti a osobní účasti v oblasti pomoci Motoristům u dopravních nehod a u stovek poruch, jsme pro Vás získali kvalifikované zkušenosti, které měníme v praxi, a tak nabízíme vysoký standard služeb našim klientům.


Vybudovali jsme praxi z oblasti likvidace pojistných událostí, opravy vozidel a práva jsme pro vás proměnili v komplexní servis, zajišťující Vaši snadnou a pohodlnou orientaci v úkonech následujících po dopravní nehodě a Vašich nárocích na pojišťovně.


Specializujeme se na pomoc motoristům u dopravních nehod nebo poruch. Naše zákaznická linka 722 778 999 je připravena kdykoliv pomoci, popřípadě vyslat Mobilního Technika přímo na místo nehody. Pomůžeme Vám vyplnit euroformuláře, přivolat bezplatný odtah, nahlásit pojistnou událost na pojišťovně, poradíme s výběrem typu opravy.


Přistavíme náhradní vůz, podobné nebo stejné kategorie, poradíme jak postupovat v případě nestandardních nehod (ČKP, cizinci a jiné).


Nechcete se po nehodě dostat do koloběhu pojišťoven, chcete si odpustit čas a nervy spojené s vyřizováním škody a zjišťováním na co vlastně máte nárok? Využijte možnost bezplatné konzultace s námi.