AUTA s.r.o.
 • MÁTE NEHODU ?
 • MÁTE PORUCHU ?
 • VOLEJTE 722 778 999 24/7
Smluvní partner: allianz.png ceska_pojistovna.png cpp.png csob_pojistovna.png generali_pojistovna.png kooperativa.png uniqa.png wustenrot.png

Jsem účastník dopravní nehody

Stali jste se účastníkem dopravní nehody máte poruchu?
Volejte NON STOP zákaznickou linku 722 778 999

V Regionech Příbram,Benešov,Písek a spádové oblasti, přijedeme na místo autonehody a pomůžeme Vám s dokumentací škodné události. Náš mobilní technik Vám pomůže vyplnit záznam o dopravní nehodě a zajistí bezplatný odtah nepojízdného vozidla po nehodě i pořuše.

Principem činnosti „NCR“ je zajistit rychlou a kvalifikovanou Pomoc Motoristům při Havárii nebo Poruše.
Hlavní předností Nehodového Centra Region (NCR) je dokonalý servis a péče o zákazníka. A to od prvního kontaktu, až po předání náhradního či opraveného vozidla. Pro toho, jenž nezavinil dopravní nehodu je toto vše bezplatně - náklady hradí zákonné pojištění odpovědnosti viníka.


Co pro Vás můžeme udělat:
 1. Pomůžeme s absolvováním všech kroků a sepsání Evropkého Záznamu o Nehodě.
 2. Poradíme s odhadem škody a nutností volat Policii.
 3. Seznámíme Vás s Vašimi nároky a budeme hájit Vaše zájmy, v rámci možností pomůžeme s překladem u nehod s cizinci.
 4. Zajistíme odtah a logistiku v následném příjmu v Našem Autorizovaném Servisu Auta s.r.o. a připravení adekvátního náhradního vozu po dobu opravy,bez vaší finanční účasti a to i v případě totální škody.
 5. Zajistíme nahlášení pojistné události na příslušnou pojišťovnu a prohlídku vozidla po dopravní nehodě pracovníkem příslušné pojišťovny.
 6. Pomůžeme s přepravou osob a zavazadel.
 7. Pokud nemůžete nehodu zdokumentovat sami, nafotíme Vám ji se souřadnicemi „GPS“.


Proč volat NCR přímo k nehodě?

 • Jsme Váš profesionální partner při řešení dopravních nehod.
 • Protože se u škody nepřesahující 100 000 Kč nemusí volat PČR, přibývá případů, kdy viník dopravní nehody, i přesto, že na místě s vinou souhlasí, na druhý den tvrdí pravý opak. Tým našich profesionálních techniků proto na místě nehody zajistí dostatek důkazů a nechá podepsat materiály, které jsou dostačující pro právní základ k výplatě škody.
 • Pomoc poskytujeme všem účastníkům dopravních nehod bezplatně, bez ohledu na to, zda se jedná o viníka nebo poškozeného.
 • Poskytneme Vám komplexní pomoc šitou na míru dle konkrétní situace.
 • Řešíme škody všech pojišťoven působících v České republice a všech zemí EU (včetně nepojištěných vozidel).
 • Uplatníme veškeré nároky, na které máte ze zákona právo.
 • S námi již nemusíte na pojišťovnu, jedná se o moderní a efektivní způsob likvidace. Naším cílem není uplatňovat nesmyslné a přemrštěné požadavky vůči pojistným ústavům, ale vznést do procesu likvidace řád, který nebude znevýhodňovat jednu ze stran řízení o náhradě škody.
 • Po celou dobu řešení pojistné události jsme s Vámi v kontaktu.
Veškeré náklady spojené s řešením vzniklé škody jsou hrazeny z povinného ručení viníka dopravní nehody a řídí se zákonem číslo 168/1999 sbírky a Odpovědnostním pojištění motorových vozidel a §442 (a následujících) občanského zákoníku.